Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Chp içinde Parıldayan bir İsim ‘’Bedran ÖZEL’’

CHP Bornova Gençlik Kolları

CHP Bornova Gençlik Kolları Başkanı Bedran Özel, öncülük ettiği genişletilmiş gençlik kolları toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Özel, göreve geldikleri ilk günden itibaren mahalleleri dolaşarak üyelerle, vatandaşlarla ve üniversite öğrencileriyle yakın temas kurduklarını vurguladı. Bu temasların, hızlı çözümler üreterek yerel sorunlara katkı sağlamayı amaçladığını belirtti.

Aday adaylığı sürecinde Bornova’nın yerel parlamentodaki temsilini güçlendirmeyi hedeflediklerini ifade eden Özel, gençlik kollarının bu süreçte önemli bir rol oynayacağını dile getirdi. Toplantıda alınan kararla genç aday adaylara yönetim olarak destek sağlama kararı alındığını vurgulayan Özel, gençlerin yönetici kadrolarında daha fazla söz sahibi olmalarını destekleyeceklerini belirtti.

Bornova gençliğini birleştirme ve partiyi daha güçlü kılma misyonuyla yapılan toplantıların devam edeceğini ifade eden Özel, gençlik kollarının partide ve toplumda daha etkin bir rol oynaması için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.