Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Büyükkılıç, Kayseri gönüllü kültür kuruluşları temsilcileriyle buluştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği (KİMDER) tarafından düzenlenen ve gönüllü kültür kuruluşlarının yöneticileri bir araya geldi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kentte yerel yönetim hizmetlerini etkin ve kaliteli bir şekilde vatandaşlara ulaştırma noktasında Sivil Toplum Kuruluşları ile istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Kayseri Mutfağı’nda istişare toplantısına Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş, Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Hacı Ali Çakıcı, Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli ve dernek yönetimi ile üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

“Üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz”

Dernek üyeleri ile istişare toplantısında buluşan Başkan Büyükkılıç, Kayseri için çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yapan Başkan Büyükkılıç, “Sivil toplum teşkilatlarımızın içerisinde özellikle gönüllü kuruluşlarımız olarak siz kardeşlerimizin bize her aşamada hem uyarıcı, hem destekleyici, hem hatırlatıcı oluyorsunuz. Burayı gördüğümüzde ifade etmek isterim ki üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

STK temsilcilerinin talep ve önerilerinin dinlendiği toplantının ardından, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Hibya Haber Ajansı