Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Siyasilerden şehit pilotlar için taziye mesajı

Siyasiler, Gaziantep’in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan iki pilot için taziye mesajı yayımladı.

Siyasiler,  Gaziantep'in Nurdağı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca mesajında, ‘’Gaziantep Havalimanına gitmek üzere Hatay Havalimanından havalanan Emniyet Genel Müdürlüğümüze ait bir helikopter, Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde kaza geçirdi. 2 pilotumuz şehit oldu, teknisyenimiz yaralandı. Şehit pilotlarımıza yüce Allah’tan rahmet, milletimize ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Tedavi altına alınan yaralı polisimize acil şifalar temenni ediyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Şehit olan 2 pilota Allah’tan rahmet, ailelerine ve Emniyet Teşkilatına başsağlığı dileyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, ‘’Yaralı polisimizin en kısa zamanda şifa bulmasını temenni ediyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.’’ ifadesini kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ise mesajında şu ifadelere yer verdi:

‘’Gaziantep Havalimanına gitmek için Hatay Havalimanından havalanan helikopterin Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde kaza kırıma uğraması sonucu şehadet makamına eren 2 pilotumuza Allah’tan rahmet; ailelerine başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin makamı ali, mekanları cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun.’’

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, şehit olan pilotlara Allah’tan rahmet, yaralı polise acil şifalar ve başsağlığı diledi.

Şehit olan pilotlara Allah’tan rahmet, yaralı teknisyene acil şifalar dileyen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, ‘’Milletimizin başı sağ olsun.’’ dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş yayımladığı mesajda, Emniyet Genel Müdürlüğüne ait helikopterin Gaziantep Nurdağı’nda kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 2 pilota Allah’tan rahmet, ailelerine ve Emniyet Teşkilatına başsağlığı dileyerek, yaralı polisin en kısa zamanda şifa bulmasını temenni etti.

Şehit olan pilotlara Allah’tan rahmet, yaralı teknisyene acil şifalar dileyen Adalet Bakanı Yılmaz Tunç mesajında, ‘’Şehit pilotlarımızın ailelerinin, emniyet teşkilatımızın ve aziz milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimizin makamı ali olsun.’’ ifadesini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in mesajı şu şekilde:

‘’Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal Köyü mevkiinde Emniyet Genel Müdürlüğümüze ait bir helikopterin kaza kırıma uğramış olduğunu ve kazada 2 pilotumuzun şehit, bir teknisyenimizin de yaralandığını büyük bir teessürle öğrendim.Şehit düşen 2 kahraman pilotumuza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Yaralanan teknisyenimize acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin mekânı cennet, makamı âli olsun. Milletimizin başı sağ olsun.’’

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar da şehit düşen pilotlara Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı polise de acil şifalar diledi.

Şehit olan 2 pilota Allah’tan rahmet, ailelerine ve Emniyet Teşkilatına başsağlığı dileyen Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı mesajında, ‘’Yaralı polisimize acil şifalar temenni ediyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.’’ dedi.

Şehit olan 2 pilota Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Emniyet Teşkilatın tüm mensuplarına başsağlığı ve sabır dileyen Ticaret Bakanı Ömer Bolat, ‘’Kazada yaralanan polis memurumuzun da bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun.’’ dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak da, ‘’Şehit düşen kahraman pilotlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı polisimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.’’ sözlerine yer verdi.

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ise mesajında, “Dün gece Emniyet Genel Müdürlüğüne ait bir helikopterin, Gaziantep'in Nurdağı ilçesi Kartal köyü mevkisinde kaza kırıma uğradığını, 2 pilotun şehit olduğunu, bir teknisyenin ise yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı polisimize de acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Şehit olan pilotlara Allah'tan rahmet, yaralı teknisyene de acil şifalar dileyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, ailelerine ve millete baş sağlığı diledi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gaziantep’te polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan iki pilota Allah’tan rahmet, kazada yaralanan polise ise acil şifalar diledi.

Hibya Haber Ajansı