Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Şirket haberleri

ALVES – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler İnfo Yatırım liderliğinde 22 – 23 Şubat’ta toplanacak.

ALVES – Şirket paylarının

ALVES – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler İnfo Yatırım liderliğinde 22 – 23 Şubat’ta toplanacak.
OBAMS – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler 22 – 23 Şubat’ta toplanacak.
ASGYO – Şirket mülkiyetinde yer alan Gaziantep’deki 47.754 m2 arsa üzerinde yapılacak Villa Konut projesi kapsamında %40 arsa sahibine, %60 müteahhit firmaya olacak şekilde  Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.
ASTOR – Şirketin Burkina Faso'da bir firma ile 3,9 milyon euro tutarında dağıtım transformatörü ve beton köşk satış sözleşmesi imzaladığı açıklandı.
ASTOR – Şirketin Hollanda'da yerleşik bir firma 1,1 milyon euro tutarında güç transformatörü satış sözleşmesi imzaladığı açıklandı.
AGROT – BAE’de Agrotech Global'in kurulmasına karar verildiği açıklandı. 
AGROT – Şirket paylarının geri alınmasına, 10.000.000 adet paya karşılık 500 milyon TL kaynak ayrılmasına karar verildiği açıklandı.
AVTUR – VBTS kapsamında şirket paylarına 20 Mart’a kadar tek fiyat işlem yöntemi getirildi.
CCOLA – Şirketin, %100 bağlı ortaklığı CCIHBV ile birlikte, TCCC’nin bir bağlı ortaklığına ait olan Coca-Cola Bangladesh’deki %100 payların 130 milyon dolara satın alınma işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.
CMBTN & DESPC & RDGYO – VBTS kapsamında şirket paylarına 20 Mart’a kadar kredili işlem yasağı getirildi.
DESA – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 245 milyon TL’den 750 milyon TL’ye yükseltilmesine karar verildiği açıklandı.
ETILR – İstanbul Kavacık Şubesi olarak faaliyete geçmek üzere yeni bir franchise sözleşmesi imzalandığı açıklandı.
GARAN – Banka tarafından BBVA, BofA, ING, Mashreq, Morgan Stanley ve Standard Chartered'dan oluşan banka grubunun Asya, Avrupa ve ABD’de yatırımcılarla toplantı düzenlenmesi amacıyla yetkilendirildiği açıklandı.
GENIL – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 1,2 milyar TL’den 5 milyar TL’ye yükseltilmesi kapsamında SPK’ya başvuru yapıldığı açıklandı.
GLCVY – Denizbank’ın gerçekleştirdiği tahsili gecikmiş alacak satışında 108 milyon TL anaparaya sahip bir portföyün ihalesini şirket tarafından kazanılması sonrasında devir işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.
GLCVY – FibaBanka’nın gerçekleştirdiği tahsili gecikmiş alacak satışında 87,2 milyon TL anaparaya sahip bir portföyün ihalesini şirket tarafından kazanılması sonrasında devir işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.
GLYHO – Ocak ayında Global Ports Holding’in limanlarına gelen gemi sayısının 2023’ün aynı dönemine göre aynı seviyede, yolcu hareketlerinin ise %17 üzerinde gerçekleştiği açıklandı.
HUBVC – İdenfit Bilişim Hizmetleri’ne %1,90 iştirak edilmesi kapsamında 100.000 dolar yatırım yapıldığı açıklandı.
HUNER – Şirket bağlı ortaklığı Kayen Heta Enerji’ye ait Bağbaşı HES’te Mayıs 2022’de meydana gelen heyelan kapsamında, heyelan tazminat ödemelerinin yapılması için Kayen Heta Enerji ile arsa sahipleri arasında  toplam 8,1 milyon TL karşılığında 24 adet anlaşma protokolü imzalandığı açıklandı.
KENT – Tek Gıda İş Sendikası ile Toplu İş sözleşmesi görüşmelerine başlandığı açıklandı.
KFEIN – Şirket ile Al Moammar Information Systems Veri Gizliliği ve Güvenliğinin Sağlanması için 369.000 dolar bedelli sözleşme imzalandığı açıklandı.
KGYO – 76 m2’lik bir adet bağımsız bölümün 7 milyon TL’ye Koray Yapı’ya devredilmesine karar verildiği açıklandı.
LMKDC – Şirket payları 22 Şubat'ta Borsa'da işlem görmeye başlayacak.
MEKAG – Şirketin %100 pay sahibi olduğu Meka İthalat’ın yurt dışı müşterisinden 370.000 euroluk beton santralleri siparişi aldığı açıklandı.
MIATK – Şirket tarafından Tam Otomatik İlaç Etiketleme Sistemi'nin Türkiye'de üretimi için yatırım yapılmasına karar verildiği açıklandı.
MIATK – Şirketin ABD’de faaliyet göstere MIA Tech’in yapay zeka çözümleri üzerine iş ortaklıkları kurma ve potansiyel iş birlikleri için çeşitli görüşmeler yapacağı açıklandı.
OZGYO – Mehmet Onur Şengel tarafından 100.000 adet payın Borsa’da işlem görebilmesi için MKK’ya kaydileştirme başvurusu yapıldı.
NETAS – Şirketin Superonline’dan ZTE WiFi 6  Home Gateway Modem ürün projesi kapsamında 5,0 milyon Çin yuanı tutarında sipariş aldığı açıklandı.
ONCSM – Şirket ile Ankara Etlik Şehir Hastanesi tarafından yapılan sözleşmenin 37,6 milyon TL bedelle imzalandığı açıklandı.
QNBFB – 366 gün vadeli 30 milyon dolar tutarında borçlanma aracı ihraç edildi.
RYSAS – 734 gün vadeli 750 milyon TL tutarında tahvil ihracı kapsamında talep toplandığı açıklandı.
SNICA – Sanica Benelux BV'nin 3,5 milyon euro tutarındaki sermaye ödemesinin gerçekleştirildiği açıklandı.
THYAO – Şirketin 2024'te yaklaşık 5.000 kişiyi işe almayı hedefledikleri medyada yer aldı.
YKBNK – 371 gün vadeli 312 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
ZRGYO – Şirket kayıtlı sermaye tavanının 7 milyar TL’den 10 milyar TL’ye yükseltilmesi kapsamında yapılan başvuru Bakanlık tarafından da onaylandı.

Kaynak İnfo Yatırım

Hibya Haber Ajansı