Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Silent Hill: Ascension 31 Ekim’de başlıyor

Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment, Silent Hill: Ascension’ın 31 Ekim’de birden fazla platformda aynı anda yayımlanacağını duyurdu.

Genvid Entertainment ve Konami

Silent Hill: Ascension'ın streaming aplikasyonu şimdi App Store ve Google Play'de ön sipariş ve ön kayıda açıldı 

Uygulama yüklemeleri 31 Ekim Salı günü başlayacak. Böylece serinin hayranları canlı gerçekleştirilecek dünya prömiyeri öncesinde Silent Hill: Ascension içeriklerinin bir kısmıyla etkileşime girebilecek.

Silent Hill: Ascension serisinin ilk canlı yayını 1 Kasım 2023 Çarşamba saat 04:00’da mobil uygulamada veya Ascension.com'da gerçekleştirilecek.

Silent Hill: Ascension, izleyici odaklı benzersiz bir hikaye anlatma deneyimi vaat eden, etkileşimli bir Genvid yayın serisidir. Silent Hill evrenine yapılacak bu yeni ziyaret, daha önce hiç keşfedilmemiş yerlerde yeni ve korkunç Silent Hill canavarları tarafından eziyet edilen bir grup karakterin hikayesini anlatıyor. 31 Ekim'de ücretsiz yayın uygulaması veya Ascension.com'daki masaüstü tarayıcılarda başlayacak  Silent Hill: Ascension, bu heyecan verici yeni Silent Hill hikayesinde ana karakterin kaderini izleyicinin ellerine bırakıyor ve seyirciler hikayenin gidişatı boyunca kimin kurtulacağını, kimin acıyla veya lanetle karşı karşıya kalacağını belirliyor.

Hibya Haber Ajansı