Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

La Valette Maratonu için hazırlıklar başladı

Malta’nın AIMS (Uluslararası Maratonlar Birliği) onaylı tek resmi maratonu olan La Valette Maratonu için hazırlıklar başladı. 24 Mart 2024’te düzenlenecek olan La Valette Maratonu, tam maraton ve yarı maratondan oluşacak.


Malta’nın AIMS (Uluslararası Maratonlar

Görkemli Valletta surları, üç tarihi şehir, Büyük Liman ve Sliema kıyı şeridi gibi Malta’nın en güzel manzarasına sahip bölgelerinden geçen rota, koşuculara eşi benzeri olmayan bir maraton deneyimi yaşatacak. 

Malta adalarının pitoresk manzaralarını, simgesel yapılarını ve zengin tarihini keşfetme fırsatı bulan katılımcılar, aynı zamanda dünyanın en iyi iklimlerinden birinde koşmanın da tadını çıkarabilecekler.

Malta’nın sportif takviminin en önemli etkinliklerinden biri olan La Valette Maratonu, Akdeniz’in tam kalbinde gerçekleşecek bu etkinliğin bir parçası olmak isteyen her seviyeden sporcunun katılımına açık.

42,2 kilometrelik Tam Maraton sporcuları sınırlarını zorlamaya davet ederken, muhteşem manzaralar eşliğinde keyifli bir koşu arayanlar için Yarı Maraton ideal bir seçenek olacak.

Hibya Haber Ajansı