Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kıymetliler kazançlı bir gün yaşadı

Altın dünkü seansı da yeşilde kapatmayı başarırken, üst üste dördüncü günü de artıda kapatmış oldu ve ufak çaplı bir ralli yaşadı.

Altın dünkü seansı da

Altın dünkü seansı da yeşilde kapatmayı başarırken, üst üste dördüncü günü de artıda kapatmış oldu ve ufak çaplı bir ralli yaşadı. 2018 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan sarı maden,2030 dolar/ons seviyesine kadar uzanarak son bir haftanın tüm kayıplarını geri kazanmış oldu. Gün sonu kapanışını 2024 dolar/onstan yapan sarı maden, yüzde 0,3 kazancı hanesine yazmış oldu.

Gümüş altına kıyasla daha az değer kazanırken 23 dolar/onsun üzerine dönme çabası içinde olduğu bir günü geride bıraktı. Seans içinde 23,19 dolar/ons seviyesini uzamasına rağmen, 23,01 kapanış yaparak yüzde 0,1 kazancı hanesine yazdı.

Platin de diğer kıymetlilerle birlikte alıcılı bir günü geride bırakırken, 900 dolar/onsun üzerine yerleşmiş oldu. 902 dolar/ons seviyesinden başlayan platin,906 dolar/ons seviyesinden kapanış yaparak yüzde 0,4 kazançla seansı tamamladı.

Paladyum dünkü seansın en çok değer kazanan kıymetli madeni olurken, toparlanma çabasını sürdürüyor. 953 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan paladyum, 975 dolar/ons seviyesinden kapanış yaparak yüzde 2,3 kazancı hanesine yazdı. 

Kaynak Troy

Hibya Haber Ajansı