Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kazanırken rezil etti!

Galatasaray iyi oynamadığı bir

Galatasaray iyi oynamadığı bir maçı daha kazanarak ülke puanına katkı da bulundu. Bu dönemlerde ülke puanına gerçekten çok ihtiyacımız var. Ama kazanmanın da bir onuru olmalı. Sürekli kendini yere atmalar, sürekli anlamsız penaltı beklemeler, en sonda da Barış Alper Yılmaz’ın suratına bir darbe olmamasına rağmen kendini yere atarak rakibe kırmızı kart göstertmek.

Beyler hiç mi utanmıyorsunuz? Tamam, bizim ligimizde ne zaman kendinizi yere atsanız hakemlerimiz sizi üzmüyor, düdüğü çalıyor, bu maçta da istediğinizi aldınız ama hiç mi kul hakkından korkmuyorsunuz? Bunca emek hırsızlığıyla bir yere kadar. Utanmanız olsun biraz!

Bugün Galatasaray kalitesiyle kazanmasını bildi, ülke olarak bu maçtan ne kadar mutlu olduk, tartışılır. Galatasaray acaba antrenmanlarda kendini yere atma çalışması mı yapıyor? Türkiye’de yaptıklarınız yeterli, Avrupa’da rezil etmeyin bizi!

Sezon başından beri rezalet futbol ama belirli güçler Galatasaray’ı şampiyon yapmak için her şeyi yapıyor. Kurguladığınız komik ligde başarılı olabilirsiniz ancak. Rezilsiniz!

Alp Eren AKDOĞAN

Spor Yazarı