Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Gençlik Buluşması’na katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı’nın düzenlediği “Gençlik Buluşması” programında gençlerle bir araya geldi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen gençlik buluşmasına katıldı.

 Başkan Büyükkılıç, burada gençlere hitap ederek, “Bir sevdası olan, ay yıldızlı Türk bayrağına, vatanına, milletine, devletine bağlı olan, bizim gurur kaynağımız olan sevgili gençlerimiz, hanımefendiler, beyefendiler, her birinizi sevgiyle, saygıyla, muhabbetle selamlıyor, bir büyüğünüz olarak bağrıma basıyorum” dedi.

Yeni dönemde de çok önemli projeleri hayata geçireceklerini hatırlatan Büyükkılıç, “El ele, gönül gönle vermek suretiyle şehrimizi daha iyi konuma getirmek için gece gündüz demeden koşturuyoruz. Akıllı şehircilik projeleri, teknolojiyi önemseyen anlayış ile çevreci ve tabi ki mazlum insanların sesi olma yolundaki gayretlerimizle sizlere layık olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu

Hibya Haber Ajansı