Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Vali Çiçek’ten Başkan Büyükkılıç’a ErVa teşekkürü

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’a Erdemlerimizle Varız (ErVa) projesine katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek,

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’a Erdemlerimizle Varız (ErVa) projesine katkılarından dolayı teşekkür etti. Vali Çiçek, “Desteklerinden dolayı, bu projeye en başta beraber yola çıktığımız, Büyükşehir Belediye Başkanım Memduh Büyükkılıç’a hassaten teşekkür ediyorum. En başından itibaren hem antrenör noktasında hem buraların tefrişatı noktasında çok büyük katkısı, desteği oldu” dedi.

Kayseri’deki önemli eğitim ve öğretim projesi olan Erdemlerimizle Varız (ErVa) projesinin Kayseri Ticaret Borsası Erva Spor Okulu Açılış Töreni’nde konuşan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri’ye atandığı günden itibaren hem Büyükşehir Belediye Başkanı ile konuşmasında, hem de Sivil Toplum Teşkilatı temsilcileri ile görüşmelerinde, kendilerinden önce de huzur şehri olan Kayseri’nin huzurunu bozdurmayacaklarını ve kentte uyuşturucuya geçit vermeyeceklerini, gençleri sahipsiz bırakmayacaklarını söyledi.

Vali Çiçek, bu doğrultuda polisiye tedbirlerin sonuna kadar alınacağını ve bunun yanında her gencin bir sporla uğraşmasını istediklerini, bu kapsamda da her mahalleye bir spor okulu açmak üzere yola çıktıklarını dile getirerek, “Aslında Büyükşehir Belediyemizin Spor A.Ş.’si, ilçe belediyelerimizin spor kuruluşları inanılmaz profesyonelce bu işi yapıyorlar. Spor alanı, gençlerimizi zehirlemek isteyenlere inat her birimizin elini taşın altına koyması gereken bir alan” diyerek kendilerinin de gençlere her mahallede ücretsiz, kıyafetlerine kadar her şeyi temin edilerek spor okulları açıp, öğrencilerin kulüpleşmesini istediklerini kaydetti ve bu zamana kadar 5 bin lisanslı uyum içerisinde sporcuları olduğunu vurguladı.

 

Hibya Haber Ajansı