Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sakarya AKM’de “Cesur Korkuluk Kuki” oyunu sahnelendi

SAKARYA – 20.02.2024 – HİBYA – Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin kültür takvimi kapsamında Adapazarı Kültür Merkezi’nde (AKM) sahne alan 1001 Sanat Ekibi, “Cesur Korkuluk Kuki” oyununu çocuklar için sahneledi.

SAKARYA - 20.02.2024 -

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Kültür Takvimi, birbirinden farklı sanatla, eğlenceyle, bilgiyle dolu etkinliklerle geçiyor.

Takvim, bir tiyatro oyunuyla devam ederken 10001 Sanat Tiyatro Ekibi, AKM’de “Cesur Korkuluk Kuki” isimli oyunu sahneledi.

İki farklı seansta sahnelenen oyun, komedi türü olmanın yanı sıra eğitici yönüyle çocuklara doğa sevgisi, Dünya’yı tanıma evreleri ve bilinçli bir insan olmak ve yardımlaşma konularıyla ilgili dikkat çekici bilgiler aktardı.

Büyükşehir’den yapılan açıklamada “Çocukların kişisel gelişimine katkı sunmak, onları toplumla iç içe sosyal ve iletişimi kuvvetli bireyler olarak yetiştirmek için büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Gösterimlerin biletli olduğu oyunlar için biletler www.sakarya.bel.tr adresinden veya Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığımızdan temin edilebilir. Tüm Sakarya’yı bu keyifli etkinliklere davet ediyoruz” denildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hibya Haber Ajansı