Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Özçete Otomotiv ve Euromaster ile iş birliği anlaşması yaptı

Profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Özçete Otomotiv ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Profesyonel lastik ve araç

2012’den bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Euromaster, Stellantis’in Türkiye’deki en önemli partnerlerinden ve aynı zamanda bağımsız yenileme pazarında Almanya merkezli Global One Türkiye hissedarı olan Özçete Otomotiv ile iş birliğine imza attığını duyurdu.

Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann ve Özçete Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete’nin imzaladığı iş birliği anlaşması 2 yıl boyunca geçerli olacak. İş birliği ile Euromaster servislerinde daha fazla alternatif fiyatlı orijinal parça hizmeti sağlanacak.

Özçete Otomotiv bünyesindeki Stellantis Grubu markaları ile Ford ve Renault’nun orijinal yedek parçalarının yanı sıra tüm araç markalarının eş değer ürünlerini kapsayan iş birliğine Duracell aküler de dahil edildi. Bunun dışında ISO kalite sertifikalarına sahip ve aynı zamanda TECDOC veri sağlayıcılarından olan Frow markalı ürünleri de Euromaster servis noktalarında uygun fiyatlı alternatif olarak sunulacak.

Çok önemli bir anlaşma imzaladıklarını söyleyen Euromaster Türkiye Genel Müdürü Guillaume Wisselmann, “Euromaster olarak orijinal ekipmanlar kullanıyoruz ve 1 yıl işçilik garantisi sunuyoruz. Stellantis Grubu’nun ülkemizde önemli partnerlerinden biri olan Özçete Otomotiv ile imzaladığımız bu anlaşma, son kullanıcının alternatif fiyatlarla yedek parçaya ulaşımını kolaylaştıracak” dedi.

Söz konusu iş birliğinin Euromaster’a birçok alanda avantaj sağlayacağını vurgulayan Guillaume Wisselmann, “Özçete Otomotiv’in bize sağladığı 24 saat içinde parça teslimi gibi lojistik avantajlara da sahip olacağız. Bu da hem bayilerimizin hem de bayilerimizi ziyaret eden araç sahiplerinin bekleme sürelerini kısaltacak” diye konuştu.

Gerçekleştirilen iş birliğini değerlendiren Özçete Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Özçete ise, “Ülkemizin merkezi 6 ilinde 10 yedek parça dağıtım merkezi kanalımız ile Türkiye genelinde 157 servis noktasında seçkin bayi ağına sahip Euromaster servis zinciri ile yapılan anlaşmanın son tüketici lehine atılmış büyük bir adım olarak görüyoruz. Blok muafiyeti kanununun gereksinimlerini karşılayan yüzlerce OE üreticisi ve özellikle TS12949 sertifikasına sahip tedarikçilerimize ait 85 bin farklı referanstaki ürün yelpazemizi ve Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğümüz dünyanın premium akü segmentindeki lider markalarından olan Duracell akülerimizi Euromaster servisler kanalı ile son tüketiciye ulaştıracak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Hibya Haber Ajansı