Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği üyeleri, Eskişehir’in projelerini yerinde inceledi

Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği üyeleri ve emekli öğretmenlerden oluşan heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin şehircilik projelerini yerinde görmek üzere teknik gezi düzenledi.

Eğitim ve Öğretimi Destekleme

Eskişehir Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği Başkanı Ayten Tomsuk, dernek üyeleri ve emekli öğretmenlerin de aralarında bulunduğu heyet, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği şehircilik projelerini yerinde görmek üzere teknik gezi düzenledi.

Tomsuk ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediyesi’ne ait yapım atölyeleri, sanat atölyeleri, park ve bahçeler tesisleri, seralar, Seyitgazi yolu üzerinde bulunan Entegre Katı Atık Dönüşüm ve Enerji Üretim Tesisi, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bulunan Bilim Deney Merkezi, Sabancı Uzay Evi, Hayvanat Bahçesi gibi çok sayıda merkezi gezdi.

Daha sonra Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde Büyükşehir Belediyesi’nin oluşturduğu tematik müzeleri ziyaret eden heyet son olarak açılışı yapılarak hizmete sunulan yeni Halk Ekmek Unlu Mamuller Fabrikası’nı ziyaret etti.

Burada fabrika ile ilgili yetkililer tarafından yapılan sunumu dinleyen heyet, son teknolojiye sahip el değmeden üretilen ürünlerin tüm aşamalarını da gördü.

Hibya Haber Ajansı