Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Binomo The Versus Zone Battle “En İyi Blogger” yarışmasını Cansu Tekin kazandı

23 Ocak 18 Şubat tarihleri arasında düzenlenen The Versus Zone Battle etkinliğiyle büyük bir blogger rekabeti gerçekleştiren global ticaret platformu Binomo, birçok katılımcıya ev sahipliği yaptı. Etkinlikte kullanıcıların oylarıyla belirlenen en iyi blogger Cansu Tekin oldu.

23 Ocak 18 Şubat

Ödüllü ticaret platformu Binomo, 23 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında büyük bir blogger rekabetine ev sahipliği yaptı. “The Versus Zone Battle" isimli etkinlikte en iyi blogger’ı seçmek için oy kullananlar arasında haftalık çekilişler düzenlenerek belli bir miktar para kazanma fırsatı sunuldu ve katılımcılar arasından 4 kişi 3 bin dolar kazandı. 

Toplam dört aşamada gerçekleşen The Versus Zone Battle etkinliğinin ilk aşaması 23 Ocak’tan 30 Ocak’a kadar devam etti. İkinci aşamaysa 31 Ocak 6 Şubat arasında gerçekleşirken, yarı final aşaması 6 Şubat’tan 13 Şubat’a kadar devam etti. 13 Şubat 18 Şubat tarihleri arasındaki final aşamasında Binomo kullanıcılarının oylarıyla en iyi blogger belirlendi. 

Her bir oy kullanma işlemiyle platformlarında kullanılabilecekleri promosyon kodları elde eden Binomo kullanıcıları, bu kodlarla minimum depozito yaparak yüzde 50 bonus sağladı. Oy veren her kullanıcı Binomo platformunda fırsatlar elde etti ve en iyi blogger yarışmasının kazananı Cansu Tekin Macbook ile ödüllendirildi. The Versus Zone Battle etkinliğiyle eğlenceli bir rekabetin parçası olan Binomo kullanıcıları da çeşitli ödüller kazanarak etkinliği tamamladı. 

Hibya Haber Ajansı