Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Büyükkılıç, Vali Çiçek ile öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 75. Yıl Borsa İstanbul İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Yarıyıl Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 75. Yıl Borsa İstanbul İlkokulu ve Ortaokulu'nda düzenlenen, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Yarıyıl Karne Dağıtım Töreni’ne katıldı.

Törene, Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Bahameddin Karaköse, ilçe milli eğitim müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Vali Çiçek ve Başkan Büyükkılıç ilk olarak öğretmenler ile bir araya gelerek, talep ve önerilerini sordu. Daha sonra sınıfları gezerek minik öğrencilerle sohbet edip, karnelerini dağıtan Büyükkılıç, öğrencilere hediyeler verdi.

Öğrencilerin hazırladığı okçuluk gösterisini de ilgiyle izleyen Başkan Büyükkılıç ile Vali Çiçek, ‘iyi tatiller’ dileyerek, öğrencilere, bol bol dinlenip, kitap okumaları tavsiyelerinde bulundu.

Öğrencilere ‘iyi tatiller’ dileklerinde bulunan Büyükkılıç, “Özgüven içerisinde sosyal, kültürel, sportif yaklaşımlarımızla sizi geleceğe hazırlamaya gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı