Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Tekin, Düzce İl Değerlendirme Toplantısı’na katıldı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Düzce Valisi Selçuk Aslan’ı ziyaret ederek, Düzce İl Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf

Düzce Valisi Selçuk Aslan’ı ziyaret eden Bakan Tekin, Düzce’de eğitim alanında yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Bakan Tekin, Düzce'de kurumların değişen dünya şartlarına uyum sağlaması, öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerine daha güçlü yanıt vermesi amacıyla Vali Aslan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve il eğitim yöneticileri ile bir araya gelerek Düzce İl Değerlendirme Toplantısı'nı gerçekleştirdi.

Tekin ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada ''Bakanlık olarak her bir meseleyi sahada inceliyor, çözüm yollarını yakından izliyor ve çözüme katkı sağlıyoruz. Bugün Düzce’de olduğu gibi ülkemizin her köşesinin eğitime dair taleplerini doğrudan alıp bu taleplerin karşılanması noktasındaki çabamızı kararlılıkla sürdürüyoruz. 2024 yılında yapacağımız yeni yatırımlarla Düzce’mizi eğitimde daha iyi noktalara taşıyacağız inşallah.'' dedi.

Hibya Haber Ajansı